­čŹ¬

Pre vylep┼íenia kvality a fungovanie na┼íej str├ínky pou┼ż├şvame s├║bory cookies, ktor├ę ukladaj├║ anonymn├ę inform├ície o Va┼íej n├ív┼íteve a odosielaj├║ agregovan├ę ├║daje o zvyklostiach Va┼íej n├ív┼ítevy.

o n├ís produkty predajne novinky a akcie kari├ęra kontakt
|
franchise retail viac
SK EN
SK EN
o n├ís produkty predajne novinky a akcie kari├ęra kontakt
|
franchise retail
Retial regal

Chrumkav├ę, vo┼łav├ę, pe─Źen├ę s l├ískou a v┼żdy k dispoz├şcii

MINIT sa rad├ş medzi najv├Ą─Ź┼í├şch v├Żrobcov a dod├ívate─żov hlbokomrazen├ęho pe─Źiva v najvy┼í┼íej kvalite na Slovensku s vy┼íe 20ro─Źnou trad├şciou, a dnes sa p├Ż┼íi najmodernej┼íou v├Żrobnou technikou v strednej Eur├│pe. Cen├şme si obchodn├Ż vz┼ąah s na┼íimi odberate─żmi, ale aj s dod├ívate─żmi, a m├┤┼żeme pr├ívom poveda┼ą, ┼że sme ÔÇťslovensk├ŻÔÇŁ a vyr├íbame preva┼żne zo slovensk├Żch surov├şn.

V S├Ü─îASNOSTI pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu predkysnut├Żch, predpe─Źen├Żch a┼ż po plne dope─Źen├ę pek├írensk├ę v├Żrobky, a svoj├şm inovat├şvnym pr├şstupom patr├ş medzi udava─Źov trendov na pek├írenskom trhu. MINIT dod├íva svoje produkty do takmer v┼íetk├Żch medzin├írodn├Żch a dom├ícich re┼ąazcov, ako aj na nez├ívisl├Ż trh na Slovensku. Sie┼ą odberate─żov dop─║┼łaj├║ ─Źerpacie stanice a d├┤le┼żit├║ s├║─Źas┼ą tvor├ş Horeca segment, kde sa chrumkav├ę v├Żrobky stali neodmyslite─żnou s├║─Źas┼ąou hotelov├Żch a re┼ítaura─Źn├Żch pon├║k. V├Żrobky pe─Źen├ę s l├ískou s├║ prisp├┤soben├ę po┼żiadavk├ím z├íkazn├şkov, ako aj aktu├ílnym trendom, a kreat├şvna pek├íre┼ł MINIT je nekone─Źn├Żm zdrojom in┼ípirat├şvnych a pestr├Żch n├ípadov na kone─Źn├║ ├║pravu pe─Źiva.

Nepretr┼żit├Żmi inov├íciami, vysokou kvalitou a trvalo udr┼żate─żn├Żm pr├şstupom pln├şme pr├şs─żub na┼íej zna─Źky, ─Źo v MINIT znamen├í, ┼że k├║pou na┼íich chleb├şkov a jemn├ęho pek├írensk├ęho pe─Źiva sa de┼ł n├í┼ího z├íkazn├şka stane lep┼í├şm, kraj┼í├şm a pr├şjemnej┼í├şm.


Web kolaz 800x980

MINIT V RETAILOM SVETE ZNAMENÁ:

  • V┼ŻDY ─îERSTV├ü PONUKA VO┼çAV├ëHO PE─îIVA NA PREDAJNIACH
  • ┼áIROK├ü PONUKA CHLEBOV, CHLEBOV├ŁCH V├ŁROBKOV A JEMN├ëHO PEK├üRENSK├ëHO PE─îIVA
  • OPTIMALIZ├üCIA Z├üSOB A MINIM├üLNE ODPISY
  • DOKONAL├Ł SYST├ëM PODPORY PREV├üDZKY, ┼áKOLENIA A SERVIS

Naši dodávatelia

Dod png

Naši odberatelia

Odb png

Horeca - tvor├şme pek├írensk├ę z├í┼żitky

├Üzka spolupr├íca so z├íkazn├şkmi je pre n├ís ve─żmi d├┤le┼żit├í. Pova┼żujeme ju za sp├┤sob ako zabezpe─Źi┼ą, aby na┼íe v├Żrobky ─Źo najlep┼íie vyhoveli ich po┼żiadavk├ím.

Skvel├í chu┼ą je zalo┼żen├í na vysokej kvalite, ─Źerstvosti ingredienci├ş a spo─żahliv├Żch v├Żrobn├Żch postupoch.

Circle Download Stiahnite si HoReCa katal├│g
City 1

Pin N├íjdite najbli┼ż┼íiu pek├írni─Źku

City 2
Nav┼ít├şvte n├ís na soci├ílnych m├ędi├ích